2015/09/23

středa, září 23, 2015 | 3komentářů
štítky , , ,

Dnes je první podzimní den, cítíte tu změnu ve vzduchu? 

Už měsíc jsem nic nenapsala, ale škola postihla nebo postihne snad všechny. Toho učení je fůra, znáte to. Pokusím se o články co nejpravidelnější, ale nic neslibuju. 

Nedávno mě napadlo, že bych sem mohla přidávat i takzvané nakupovací články - tedy články o tom, co jsem si koupila. Možná to vyzní jako vychloubání, ale opravdu ne.. dokonce si myslím a věřím, že se tu najde pár lidí, kteří mají podobné zájmy jako já - čtou stejné knihy, milují svíčky a podobně. Tak snad si tyto záznamy o tom, jak moje peněženka pláče, oblíbíte! :) 
První haul bude knížkový. Do školy nám pravidelně zasílají katalogy z různých nakladatelství - konkrétně tedy Albatros a CooBoo, Fragment s Mladou frontou. Většina mých knih je právě z těchto magazínů. Vždy si nějakou vyberu. Tak se společně podívejme, jaké mi dorazily právě dnes! 

Začněme tedy s třetím dílem ze série Ever After High, který nese výstižný podtitul Divobájný svět. Proč Ever After? Ano, je pravda, že se delší dobu o tyto ani jiné panenky nezajímám, ale knihy o nich jsem měla vždycky v lásce. Shannon píše úžasně čtivě, stránky jsou uvnitř překrásně zdobené a já mohu všechny díly jenom doporučit!


 Tadadadáá, fanfáru prosím! Jedna z nejnovějších českých knih v mé knihovně! Ano, řeč je o Z deníku ohnivé démonky. Popravdě nemám představu o tom, jaká bude, ale nechám se překvapit. Na sto osmdesát stránek je celkem tenká, nemyslíte?


Do třetice všeho dobrého, jak se už po staletí říká, přichází světový bestseller s názvem Skleněný trůn. Tváří se podobně jako Hunger Games, tak uvidíme. To mi připomíná.. kamarádka mi tuto sérii vypůjčí, jaký na ni máte názor? Jsem dost napjatá. :)

Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This

3 komentáře:

  1. Ever After High knížky mám taky ráda. ;) Skleněný trůn mě docela zaujal, ale trošku moc mi to připomíná HG, takže nevím, nevím. Potom napiš recenzi. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Plánuju ji napsat po přečtení HG, abych mohla srovnat. :)

    OdpovědětVymazat

Užívejte dne. Mám vás ráda! ❤