2016/02/29

pondělí, února 29, 2016 | 6komentářů
štítky
Krásné dopoledne mí čtenáři! :) 
Den se se dnem sešel a konec měsíce je tu. Máte také jarní prázdniny? Pro mě byl tento měsíc rozhodně klidnější než leden plný testů a písemek. Co se týká knih, tak těch tu mám celkem pěknou hromádku. Jaké to tedy jsou?
Zleva: Amélie a duchové (třetí díl z trilogie, Petra Neomillnerová, školní katalog KMČ), Píseň krve (první díl trilogie, Anthony Ryan, martinus.cz), Dopisy na konec světa (Ava Dellaira, dobre-knihy.cz), Všechny malé zázraky (Jennifer Niven, dobre-knihy.cz), Město z popela (druhý díl sextalogie, Cassandra Clare, martinus.cz), Půlnoční koruna (druhý díl z kvadrilogie?, Sarah J. Mass, martinus.cz), Umění předstírat (Rachel Harris, školní katalog KMČ), Zrcadlení (třetí díl trilogie, A.G.Howard, martinus.cz)

Zatím jsem stihla přečíst pouze Píseň krve, Půlnoční korunu a mám rozečtené Město z popela. :)
Jaké knihy přibyly tento měsíc vám?

Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This

Celý článek


2016/02/24


Krásné odpoledne všem! :)
Jaro 2016 je vcelku filmové, nemyslíte? Mám pocit, že potřebuju jít do kina snad na všechny filmy! Však od premiéry Hunger Games: Síly vzdoru (tuším 19.11.) jsem do kina nezavítala! Napadlo mě sepsat seznam filmů, které se chystají na plátna toto jaro - respektive v březnu, protože program na další měsíce jsem nikde nenašla..


Doufám, že nejsem jediná, kdo tento trhák ještě neviděl. Upřímně, Avengers a podobné.. to zkrátka není nic pro mě. Mám ráda akční filmy, ale preferuji fantasy, popřípadě sci-fi, ale komiksáci si v mém srdci zkrátka nenašli své místo. Kamarádi a spolužáci si ale Deadpoola nemohou vynachválit, takže jemu šanci dám.

Hlavní role: Ryan Reynolds (Deadpool)
Režie: Tim Miller
Akční, sci-fi, komedie, dobrodružný

Po celém světě mezi námi žijí nenápadní, stateční a skromní superhrdinové… a taky Deadpool, což je poněkud zvláštní a netradiční komiksový bourák ze stáje vydavatelství Marvel.
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This

Celý článek